Українська|English

Реалізовані проєкти за 2017 р.

2017  Проєкт  «Сильна місцева громада – Соціальна місцева громада»  (Strong local communities - Social local communities) підтримано  Представництвом дитячого Фонду ООН (UNIСEF) в Україні, спрямовано на покращення діяльності окремих територіальних громад (ОТГ) у соціальній сфері, надання їм методологічної та технологічної  підтримки, удосконалення механізмів моніторингу та оцінки використання коштів у рамках програмно-цільового методу фінансування. Буде розроблено комплексний підхід  до планування та фінансування освітніх, соціальних  програм  та проектів  охорони здоров’я. ОТГ отримають не тільки ресурсну, методологічну та інформаційну підтримку, а також рекомендації щодо залучення соціальних інвестицій у соціальну сферу для більш ефективного використання коштів у рамках програмно-цільового методу фінансування. Проведення круглого столу:  Соціальне інвестування, як засіб вирішення соціальних проблем громади та інструмент залучення додаткового фінансування та  круглого столу: Створення умов для вирішення соціально значущих проблем, розробка спільних заходів для захисту і згуртування вразливих верств населення.  За час реалізації  проекту будуть проведені такі заходи, як: аналіз та визначення спроможності ОТГ,  індексу розвитку людського потенціалу, структурування ОТГ за їх унікальними ознаками, надання  рекомендацій для кожної ОТГ, планування дій ОТГ щодо розвитку соціального сектору,  розробка планів розвитку територіальних громад. Основною метою проекту є закладення фундаменту впровадження «Інтегрованної моделі соціального сектору». Презентація про реалізацію проекту.

2017 Проєкт "Крок вперед до децентралізації соціальних сервісів в країнах Східного Партнерства" (Step Forward to Social Services Decentralization in Eastern Partnership Countries), підтримав Форуму  громадянського суспільства Східного Партнерства.  Проект реалізується спільно з неурядовими організаціями Грузії (Науково-інтелектуальний клуб “Діалог поколінь”)  і Вірменії (Центр розвитку Армавір). Метою проекту є поділитись досвідом України з питань децентралізації соціальних сервісів, вивчити досвід Грузії щодо ваучерної системи і створення системи з просування концепції децентралізації соціальних сервісів в країнах Східного партнерства. В рамках проекту заплановані візити в Україну (м. Одеса для вивчення децентралізації соціального сектора в Україні і ознайомлення з впровадженням Інтегрованої моделі соціального сектора) і Грузію (м.Тбілісі - м.Кутаїсі з метою  вивчення  досвіду, підвищення інформованості місцевих НУО та медіа щодо питань децентралізації соціальних сервісів) Також буде створено  Платформу  децентралізації соціальних сервісів країн Східного Партнерства, яка буде взаємодіяти задля  подальшого  адвокатування розроблених документів на державному та регіональному рівнях з Соціальною та науковою  платформою людського розвитку.

2017  Проєкт "Практики роботи Мінсоцполітики із забезпечення рівності жінок і чоловіків на ринку праці в контексті імплементації відповідних директив Ради ЄС" (The practice of the Ministry of Social Policy to ensure gender equality in the labor market in the context of the relevant EU directives)  підтриманий Міжнародниим  Фондом «Відродження»,  реалізує ГО "Бюро соціальних та політичних розробок", у співпраці з коаліцією із 4-х організацій,  Київського інституту гендерних досліджень, ГО «Трудові ініціативи», Конфедерація  вільних профспілок України та НДІ праці і зайнятості населення МСП та НАН України. Проектом пропонується декілька заходів – установча зустріч  з підписанням Меморандуму; Всеукраїнська нарада представників виконавчої влади та експертних середовищ з питань забезпечення трудових прав; аналітична робота по деталізованому вивченню ситуації та розробці рекомендацій стосовно імплементації шести антидискримінаційних директив ЄС "На шляху до ЄС: рівні права і можливості українських громадян у доступі до праці"; , а також сприяння гендерній рівності та наданню рівних можливостей для жінок та дівчат  відповідно до положень  Плану дій ЄС.  Проектом передбачено спільне сформоване уявлення представників влади і експертів із НУО стосовно плану заходів з імплементації згаданих директив, що є основною метою проекту. Проведено Міжнародну  конференцію  «Уряд і бізнес: чи є перспективи впровадження недискримінаційних норм на ринку праці?». Резюме і висновки аналітичного дослідження  «Гендерна дискримінація у доступі до праці та послуг: оцінка стану впровадження в Україну антидискримінаційних Директів Ради ЄС».

Про бюро

Бюро соціальних та політичних розробок займається питаннями реформування соціальної сфери та соціального діалогу

Електронна адреса: 
bureau@bureau.in.ua

Фейсбук | Твіттер



Європейський союз, прямуємо разом Unicef Black sea trust for regional cooperation Civil Society Forum КМДА фонд відродження Карітас України