Українська|English

Реалізовані проєкти за 2018 р.

2018  Проєкт "Соціальне партнерство заради рівності"  (Social Partnership for the Equality) підтримано Форумом громадянського суспільства Східного Партнерства що фінансується ЄС. Проект поширюється на 4 країни: Україна, Вірменія, Грузія та Молдова. Партнерами проекту є дві найбільші профспілкові організації України: Конфедерація вільних профспілок України та Федерація профспілок України, а також профспілки та неурядові громадські організації Грузії, Молдови та Вірменії. Проведено Координаційну зустріч української сторони проекту «Соціальне партнерство заради рівності». Основними цілями проекту є створення аналітичного огляду законодавства щодо протидії дискримінації на робочому місці чотирьох країн “Аналіз рівності та недискримінації на робочому місці та регулювання у сфері доступу до зайнятості, соціальних послуг та соціального забезпечення в Україні, Молдові, Грузії та Вірменії" та міжнародну платформи для координації діяльності країн Східного Партнерства у сфері антидискримінації. У рамках проекту очікуються спільні заходи з учасниками Робочої Групи 1 "Демократія, права людини, належне урядування та стабільність"  з Робочою групою 5 "Соціальна та трудова політика, соціальний діалог" Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Соціальне партнерство заради рівності посилює міжсекторальну співпрацю.

2018  Проєкт "Практики роботи МСП щодо посилення експертної роботи з імплементації "антидискримінаційних" директив ЄС» (Practice of the Ministry of social policy on the implementation of the "anti-discriminative" EU directives) підтриманий Міжнародниим  Фондом «Відродження».  Основна ціль проекту посилити експертну участь громадянського суспільства в реалізації Угоди про асоціацію Україна- ЄС в частині недискримінації та гендерної рівності у сфері праці, зайнятості та соціальної політики шляхом аналізу й розробки нагально необхідних підзаконних нормативних актів, нормативної бази до законопроектів, поданих на імплементацію “антидискримінаційних” Директив Ради ЄС. Опубліковано аналітичний звіт "Аналіз регулювання дотримання рівності та недискримінації у доступі до праці, надання послуг і соціального забезпечення: оцінка стану впровадження Україною антидискримінаційних Директив ЄС", розроблено рекомендації таблиці відповідності законодавства до Директив ЄС та перелік нагально необхідних підзаконних нормативних актів до законопроектів, поданих на імплементацію антидискримінаційних Директив ЄС; проведенно Координаційно-експертну раду з питань соціальної політики та підсумкову експертну нараду Оцінка стану впровадження Україною антидискримінаційних Директив ЄС.

Про бюро

Бюро соціальних та політичних розробок займається питаннями реформування соціальної сфери та соціального діалогу

Електронна адреса: 
bureau@bureau.in.ua

Фейсбук | Твіттер



Європейський союз, прямуємо разом Unicef Black sea trust for regional cooperation Civil Society Forum КМДА фонд відродження Карітас України