Українська|English

Аналітичний звіт за підсумками соціологічного дослідження "Солідарна відповідть наслідкам пандемії COVID-19"

Аналітичний звіт за підсумками соціологічного дослідження розроблений ГО "Бюро соціальних та політичних розробок" в рамках проєкту "Солідарна відповідть наслідкам пандемії COVID-19" за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО "Бюро соціальних та політичних розробок" та жодним чином не може відображати думки Європейського Союзу.

Проект було підтримано фондом The Black Sea Trust, в рамках програми подолання наслідків пандемії COVID19, за фінансової підтримки Європейської Комісії в рамках програми «Прямуємо разом». Метою проекту є виявлення соціально-економічного впливу пандемії COVID-19 на різноманітні групи населення Одеської області, оцінювання ефективності заходів, вжитих місцевою владою задля зменшення негативних наслідків пандемії та визначення рівня готовності населення регіону приймати участь у заходах та програмах, спрямованих на зменшення негативного впливу пандемії.

ПОСИЛАННЯ НА ДОКУМЕНТ

Європейський союз, прямуємо разом Unicef Black sea trust for regional cooperation Civil Society Forum КМДА фонд відродження Карітас України