Українська|English

Аналіз рівня залученості молоді до розвитку екологічної політики на рівні муніципалітетів в Грузії та Україні

Аналіз рівня залучення молоді до розвитку екологічної політики на рівні муніципалітетів в Грузії та Україні підготовлено в рамках проекту "Збільшення впливу молоді на стан навколишнього середовища в Грузії та Україні на місцевому рівні" (More influence of youth on the local environmental agenda in Georgia and Ukraine) за фінансової підтримки  Eastern Partnership Civil Society Facility. Аналітичний огляд роботи міських органів виконавчої влади щодо роботи з молоддю в аспекті екологічної освіти має на меті підвищити ступінь залученості молоді щодо прийняття рішень в сфері екології на муніципальному рівні. В доробку представлені результати дослідження за наступними темами:

• Закріплення роботи з молоддю в установчих документах державних муніципальних установ

• Бюджетні асигнування спрямовані на роботу з молоддю

• Види діяльності, які здійснюються для залучення молоді

• Перспективи цього напряму, в також поради та рекомендації щодо покращення 

ПОСИЛАННЯ НА ДОКУМЕНТ

Аналітичний огляд  Аналіз рівня залученості молоді до розвитку екологічної політики на рівні муніципалітетів в Грузії та Україні  роботи міських органів виконавчої влади щодо роботи з молоддю в аспекті екологічної освіти має на меті підвищити ступінь залученості молоді щодо прийняття рішень в сфері екології на муніципальному рівнію  В доробку представлені результати дослідження за наступними темами:

• Закріплення роботи з молоддю в установчих документах державних муніципальних установ

• Бюджетні асигнування спрямовані на роботу з молоддю

• Види діяльності, які здійснюються для залучення молоді

• Перспективи цього напряму, в також поради та рекомендації щодо покращення відповідного напряму

Крім того, аналізується ступінь залучення приватного сектору до роботи з молодим поколінням. Аналітична робота здійснювалася щодо трьох міст України: м.Київ; м.Кривий Ріг; м.Львів. Під час здійснення дослідження враховувалася специфіка кожного з цих міст з метою отримання диверсифікованих та незалежних результатів. Під час дослідження аналітики прийшли до висновку, щодо необхідності підвищення інформованості молоді стосовно екології в муніципалітетах, визначені нові формати заходів задля проведення в муніципалітетах.

 

Європейський союз, прямуємо разом Unicef Black sea trust for regional cooperation Civil Society Forum КМДА фонд відродження Карітас України