Українська|English

Звіт за підсумками реалізації проекту "Соціальне партнерство задля рівності"

Аналітичний звіт “Аналіз рівності та недискримінації на робочому місці та регулювання у сфері доступу до зайнятості, соціальних послуг та соціального забезпечення в Україні, Молдові, Грузії та Вірменії" - узагальнені результати дослідження проведеного в рамках проекту «Соціальне партнерство задля рівності»: висвітлює аспекти забезпечення рівності у трудових відносинах, в тому числі в контексті ґендерної проблематики - зміцнення експертної підтримки впровадження гендерних планів, створення ефективного антидискримінаційного моніторингу та гармонізації законодавства. Дослідження підготовленого за підтримки Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Східне партнерство має на меті поглиблення та зміцнення відносин між Європейським Союзом, його державами-членами та шістьма східними сусідами ЄС:  Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Республікою Молдова та Україною. У 2019 році Східне партнерство святкує свій 10-річний ювілей. Протягом останнього десятиліття колективні зусилля ЄС та країн-партнерів принесли значну користь громадянам, підвищуючи рівень соціально-культурних відносин, мобільності, збільшення економічного розвитку та поліпшення якості життя.

ЗАВАНТАЖИТИ - Звіт проекту: «Соціальне партнерство задля рівності»                                                                     

     Вплив проекту «Соціальне партнерство задля рівності» в  процесі роботи розроблео  аналітичні документи щодо ситуації з гендерною рівністю та недискримінацією в Грузії, Україні, Молдові та Вірменії, це підвищило рівень обізнаності щодо гендерної рівності та встановило стійкий транскордонний діалог між урядовими установами,  громадянським суспільством та профспілками. Відповідно до результатів проекту ГО «Бюро соціальних та політичних розробок»  взяло участь в формуванні Дорадчої групи з питань сталого розвитку в Україні,  котра  має відігравати роль платформи  для подальшого поширення проектних ідей, оголошених у документі. Діяльність та результати проекту під час проведення проекту організація провела заплановані заходи та отримала заплановані результати. Діяльність проекту була розділена на дві частини: посилення діалогу між основними групами зацікавлених сторін (представники громадянського суспільства, урядових органів, наукових установ та профспілкрвих організацій) країн Східного партнерства в рамках проекту (Грузія, Молдова, Україна, Вірменія) та створення поглибленого дослідження ситуації з законодавством щодо ґендерної рівності, протідії дискримінації, що являється ціннісним пріоритетом ЄС. Протягом першого етапу організація ГО «Бюро соціальних та політичних розробок» провела низку заходів, підвищила обізнаність про проблематику антидискримінаційного законодавства, створила спільний план роботи між усіма стекхолдерами. Впровадження гендерної проблематики являється пріоритетом: оскільки проект повністю пов'язаний з досягненям гендерної рівністі у сфері соціальних та трудових прав. Проект підготував аналітичні документи з оглядом проблем гендерної рівності в Грузії, Україні, Молдові та Вірменії та містить шляхи їх вирішення, повністю відповідає порядку денному Форуму громадянського суспільства Східного партнерства  та його роботі в сфері впровадження гендерної рівності, а також сприяє  ефективнішій реалізації «20 очікуваних досягнень Східного партнерства до 2020 року». Всі зусилля під час реалізації проекту були спрямовані на встановлення рівності у трудових правах та впровадження цих норм шляхом проведення соціального діалогу , що повністю відповідає меті робочих груп. Партнери проекту з Вірменії та Грузії взяли на себе  зообовязання і надалі впроваджувати результати проекту, а також підготували нові проектні пропозиції, пов'язані з гендерною рівністю у доступі до праці, котрі будуть реалізовані впродовж 2019 року в межах регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

 ÃÂÃÂ°Ã‘ƒÐºÐ¾Ð²Ð¾-достідний інститут    Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу її зміст є виключною відповідальністю виконавців проекту «Соціальне партнерство задля рівності» ГО «Бюро соціального та політичних розробок  і не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу. Проект «Соціальне партнерство задля забезпечення рівності»  проводиться в межах регрантингу  Форуму громадянського суспільства Східного партнерства і фінансується Європейським Союзом як підтримка громадянського суспільства в регіоні. У межах регрантингу  Форум громадянського суспільства Східного партнерства підтримує проекти своїх членів, які сприяють досягненню місії та завдань Форуму. Загальна сума для конкурсу 2018 року становить 250 000 євро. Гранти надаються для ОГС країн Східного партнерства та країн ЄС. Основними напрямками підтримки є демократія та права людини, економічна інтеграція, навколишнє середовище та енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.

Європейський союз, прямуємо разом Unicef Black sea trust for regional cooperation Civil Society Forum КМДА фонд відродження Карітас України