Українська|English

Підписано Меморандум про взаєморозуміння наукових установ та експертних організацій з метою ефективної реалізації соціальної політики сприяння людського розвитку

Зважаючи на велику кількість напрацювань зацікавлених наукових інституцій з проблематики соціального сектору, які проводились, у тому числі за підтримки ЮНІСЕФ, усі зацікавлені сторони усвідомлюють необхідність об’єднання зусиль та консолідації результатів попередньої роботи для ефективного її просування на державному та місцевому рівнях.

З цією метою було прийняте рішення розширити наукову базу Координаційно-експертної ради з питань соціальної політики Мінсоцполітики та НАН України (експертного майданчику, що веде свою діяльність з 2012 року) та розширити формат співпраці наукових установ та експертних організацій: залучено провідні наукові інститути та посилено адвокаційну діяльність.
В результаті, було підписано багатосторонній Меморандум про взаєморозуміння. Метою підписання Меморандуму є забезпечення людського розвитку в Україні шляхом консолідації накопичених знань та наукового потенціалу з подальшим адвокатуванням розроблених документів на державному та місцевому рівнях. Участь у підписанні Меморандуму взяли провідні наукові установи та експертні організації, що працюють з соціальною проблематикою:

Європейський союз, прямуємо разом Unicef Black sea trust for regional cooperation Civil Society Forum КМДА фонд відродження Карітас України