Українська|English

Міжнародний бізнес-форум odessa.info.biz відкриває нові горизонти соціально-економічного розвитку

Міжнародний бізнес-форум «ODESSA.INFO.BIZ-2016» проходив упродовж 8-9 грудня 2016 року в Одесі у конференц-залі готелю «Gagarinn». У Форумі взяли участь представники регіональної влади, співробітники дипломатичних місій в Україні, міжнародні донорські та українські громадські організації, інвестори, представники бізнес-асоціацій, малого і середнього бізнесу Одеської області тощо.
Форум «ODESSA.INFO.BIZ» має завдання продемонструвати перспективи соціально-економічного розвитку Одеської області, налагодити партнерські стосунки малого і середнього бізнесу з міжнародними донорами та інвесторами,залучити фінансову і технічну підтримку з метою реалізації проектів розвитку області.

За задумом організаторів – Міжнародної асоціації «Євростратегія» в партнерстві з Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, Благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ» та ТОВ «УкрКава» – «ODESSA.INFO.BIZ» є універсальним дискусійним майданчиком, де учасники мають змогу знайти нових партнерів, обговорити нові бізнес-ідеї, досягти реальних домовленостей і рішень з метою поліпшення ситуації в регіоні.
ГО «Бюро соціальних і політичних розробок», яке з 2015 року має тристоронню угоду про взаємодію і співпрацю з Одеською обласною радою та Громадською спілкою «Міжнародна асоціація зі сприяння сталому розвитку Півдня України «Євростратегія», на Форумі «ODESSA.INFO.BIZ» представляв голова правління Бюро Ростислав Дзундза.
У рамках Форуму «ODESSA.INFO.BIZ-2016» було представлено огляд ситуації в Одеській області та шляхи вирішення від експертів і учасників, відбувся обмін досвідом в таких сферах: сільське господарство і виробництво органічної продукції, збереження культурної спадщини, соціальне підприємництво та відповідальність бізнесу в соціальній сфері тощо.
«Наш форум покликаний стати нагодою для підприємців, виробничих підприємств, науково-дослідних установ та громадських організацій Одеської області познайомитися з можливостями залучення фінансової підтримки та інвестицій для реалізації проектів, спрямованих на вирішення нагальних питань розвитку регіону в сільськогосподарській, соціальній та культурній галузях. На Форумі учасники зможуть знайти ділових партнерів, познайомитися зі свіжими ідеями у сері бізнесу, інновацій та креативних індустрій, отримати фінансову підтримку. Для цього на нашому дискусійному майданчику ми зібрали представників міжнародних донорських організацій, інвесторів та експертів, а також підприємців, які не раз пройшли шлях «від ідеї до результату» та прагнуть реалізувати свої амбітні цілі в нашому регіоні», – розповів один з організаторів Форуму, лідер громадської ініціативи «Євростратегія» Леонід Ігнатьєв.


У рамках «ODESSA.INFO.BIZ-2016» відбулася панельна дискусія «Відповідальність бізнесу в соціальній сфері та соціальне підприємництво», під час якої учасники обговорили критерії оцінювання соціальної відповідальності бізнесу та аспекти розробки ефективної бізнес-стратегії з соціальною складовою.
Артур Айвазов, керівник секції соціальної політики представництва UNICEF в Україні, зазначив на Форумі, що в сучасному морі невизначеності потрібно шукати острівці спокою та працювати, починаючи з них. На думку А.Айвазова, Україна нині знаходиться у стані макроекономічної нестабільності, в результаті чого, за найоптимістичніших обставин, вдасться досягти 1-2% зростання економіки. В Україні відбувається децентралізація, йде формування нових об’єднаних громад – і це спричиняє додаткові труднощі поєднання адміністративно-територіальної реформи з іншими реформами.
Форум Odessa.Info.Biz-2016 завершився на позитивній ноті від очікування нових проектів, які вже в найближчому майбутньому стартують на Одещині завдяки досягнутим впродовж днів роботи Форуму новому досвіду та домовленостям про співпрацю.

Європейський союз, прямуємо разом Unicef Black sea trust for regional cooperation Civil Society Forum КМДА фонд відродження Карітас України