Українська|English

Відбулася робоча зустріч експертів Координаційно-експертної ради з питань соціальної політики

30 листопада відбулася координаційна зустріч експертів КЕР, залучених до проекту «Підходи до соціальної реформи: від інновації до традиції», який здійснює Бюро соціальних та політичних розробок за технічної підтримки UNICEF.

На засіданні були присутні представники Бюро соціальних та політичних розробок, МБФ «Карітас України», фахівці НДІ праці та зайнятості населення, Інституту демографії та соціальних досліджень, Інституту бюджетних та соціально-економічних досліджень, Школи охорони здоров’я та Школи соціальної роботи НаУКМА, а також ЮНІСЕФ.

Під час зустрічі обговорювалися важливі аспекти налагодження взаємодії між учасниками проекту та погодження технічних завдань експертів. Експерти також мали можливість представити свої попередні напрацювання. Так, зокрема, було продискутовано пропозиції щодо доопрацювання Матриці соціальних складових складеної на основі Моделі людського розвитку, а також індикаторів до неї, що можуть бути використані управлінцями на рівні ОТГ. Було також представлено проект моделі Єдиного центру соціальних послуг розроблений відповідно до досвіду міста Одеси.

Під час зустрічі також було обговорено результати робочого візиту команди експертів проекту до міста Вінниці. Цей візит дозволив зрозуміти необхідність використання традиції та досвіду соціальної роботи та соціального менеджменту, які успішно функціонують в цих регіонах, під час роботи над Моделлю Єдиного центру соціальних послуг та Інтегрованої моделі соціального сектору, в цілому.

Відповідно до завдань проекту, команда експертів працює над завершенням рекомендацій щодо впровадження в Україні інтегрованої моделі соціального захисту.

Європейський союз, прямуємо разом Unicef Black sea trust for regional cooperation Civil Society Forum КМДА фонд відродження Карітас України