Українська|English

Презентація проекту "Разом сильніші - новий соціальний діалог в країнах Східного партнерства"

Представники Бюро соціальних та політичних розробок взяли участь у засіданні комітету з питань розвитку громадянського суспільства та міжнародних відносин Національної тристоронньої соціально-економічної ради, що відбулося 22 січня в Києві.
Під час засідання було розглянуто інформацію про діяльність комітету за 2015 та перспективні напрями роботи на 2016 рік.

Комітет також заслухав презентацію здобутків проекту "Разом сильніші - новий соціальний діалог в країнах Східного партнерства", що виконується Бюро соціальних та політичиних розробок спільно з низкою аналітичних центрів Грузії, Молдови та Вірменії.
Метою проекту є сприяння формуванню нової моделі соціального діалогу між державою, роботодавцями і профспілками заради забезпечення сталого розвитку країни.

Окремо учасники зупинилися на "Стратегії модернізації соціального діалогу" - документу, який наразі розробляється експертами Бюро в рамках цього проекту. Її метою є підвищення ефективності соціального діалогу в забезпеченні сталого розвитку, а також балансу між фундаментальними соціальними правами та економічними свободами, підвищенні якості життя як основної мети при плануванні економічного розвитку.

Головними напрямками, що охопить Стратегія є:
1. Підвищення статусу соціального діалогу;
2. Інституційний розвиток соціальних партнерів;
3. Підвищення ролі соціальних партнерів у визначенні та забезпеченні державних соціальних стандартів;
4. Соціальний діалог як інструмент сталого розвитку;
5. Удосконалення системи соціального страхування;
6. Інформаційне забезпечення соціального діалогу.

Найближчим часом Стратегія буде винесена на розгляд Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Матеріали для завантаження:
Європейський союз, прямуємо разом Unicef Black sea trust for regional cooperation Civil Society Forum КМДА фонд відродження Карітас України